cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vi treba plugin

5 posters

Go down

Vi treba plugin Empty Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne Пон 11 Окт - 11:49

Odma kazete mi za rok od 2 min pluginot ce vi bide praten
barajteme MSN/KONTAKT:ivan_doneski@hotmail.com[You must be registered and logged in to see this link.]
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  kNFBRE Пон 11 Окт - 12:09

kolku si glup .. :S

_________________
Vi treba plugin 31141
Vi treba plugin 27220
Vi treba plugin 5013
Vi treba plugin 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne Пон 11 Окт - 16:45

zs more glup ja ubo pram za drugi deca
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:46

hahahhah n0bLeR4e
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne Пон 11 Окт - 16:50

Zipp0 напиша:hahahhah n0bLeR4e
abe ako si ti tolku jak ae da ti dam plugin da prevedis na mk
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski Сре 17 Ное - 21:23

Ке сака некој да ми преведе плугин на македонски ? и доколку се најде таков мсн еве му

[You must be registered and logged in to see this link.] Embarassed
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski Пет 26 Ное - 13:06

има некој да ми даде admins_manager.amxx на МК или нека ми даде admins_manager.sma ако го нема на МК
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne Пет 26 Ное - 18:48

Eve ti ama ne mozam mn sum zafaten ako znajs prevedi si go na MK inace EN e.
[You must be registered and logged in to see this link.]
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski Пет 26 Ное - 21:03

ахххх не го барав ова, ако се секаваш на она коа ке пишеш /admins и ке с епојават 3 од страна

додај админа
уклони админа
промени админа на србски.
Ако го имаш дај ми го или ако сакаш преведи го

Позз
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne Нед 28 Ное - 13:54

Eve ti go na srpski,mn sum zafaten ne mozam da prevedvam sea
[http://rapidshare.com/files/433634223/admins_manager.amxx]
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski Нед 13 Фед - 23:11

Немора си направив сам веке. Ама сепак фала
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  KickBoxerKilla Нед 9 Окт - 23:07

Го барам плугинот кој кога тт нема да ја поставам C4 тогаш нешто ги убива ...тој плугин мислам дека се вика Slay_loosers,ама со таков sound не можам да го најдам ..
па ке ве молам да ми датете линк од плугинот.
Фала однапред.
KickBoxerKilla
KickBoxerKilla
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2011-10-09

Вратете се на почетокот Go down

Vi treba plugin Empty Re: Vi treba plugin

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот