cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Чет 6 Aвг - 21:06

cstrike Сервери


 • cstrike Сервери

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Турторијали


  Научете како да подигнете сервер од дома,да се ставите админ,да додавате плугини...
  Модератор: KichoZZZ-.-
  11 Теми
  31 Мислења
  Podignete server...
  Вто 15 Мар - 17:07
  Viktor Avramovski Видете го последното мислење
 • Плугини


  Овде ке ги најдете плугините кои ги барате,ако некој плугин го нема можете да го побарате,или да го постирате вашиот плугин..
  Модератор: KichoZZZ-.-
  16 Теми
  35 Мислења
  Vi treba plugin...
  Нед 9 Окт - 23:07
  KickBoxerKilla Видете го последното мислење
 • Мапи


  Овде можете да ги најдете најновите мапи,како и да постирате мапи кои вие ги имате направено
  Модератор: KichoZZZ-.-
  7 Теми
  9 Мислења
  aim_map_2010
  Саб 27 Ное - 17:20
  DeeP FeaR Видете го последното мислење
 • Рекламирање


  Како да рекламирате и да правите пари со вашиот сервер
  Модератор: KichoZZZ-.-
  2 Теми
  5 Мислења
  Kako da stavam s...
  Саб 27 Ное - 1:37
  Viktor Avramovski Видете го последното мислење
 • Преведување на плугини на Македонски јазик


  Чувствувајте се слободно и побарајте некој плугин да ви биде преведен на Македонски јазик
  Модератор: KichoZZZ-.-
  4 Теми
  5 Мислења
  deathrun freerun...
  Нед 17 Апр - 22:29
  aleksoski Видете го последното мислење

 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен