cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 13 Jул - 4:15

Design photoshop


 • Design photoshop

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Портфолија


  Ваши Photoshop креации, проекти..
  Модератори: KichoZZZ-.-, kNFBRE
  2 Теми
  10 Мислења
  Moja izrabotka...
  Нед 19 Дек - 23:43
  Viktor Avramovski Видете го последното мислење
 • Побарувања


  Ти треба некоја слика, некое лого? Сакате да имате cool потпис? Ова е правото место за тоа. Отвори побарување за нова креација, или помогни некому.
  Модератори: KichoZZZ-.-, kNFBRE
  4 Теми
  63 Мислења
  Logo za klan
  Вто 4 Јан - 14:21
  SpIkeOne Видете го последното мислење
 • Tурторијали


  Тука е место каде што можете да најдете некој туториал за дизајн или да побарате некоја помош.
  Модератори: KichoZZZ-.-, kNFBRE
  2 Теми
  14 Мислења
  Да учиме фотошоп...
  Пет 18 Фед - 14:10
  Viktor Avramovski Видете го последното мислење
 • Натпревари


  Натпревари во Photoshop, 3D, битки еден-на-еден.
  Модератори: KichoZZZ-.-, kNFBRE
  0 Теми
  0 Мислења


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен