cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakate da pravite bhop?

5 posters

Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Sakate da pravite bhop?

Пишување  S i S Чет 22 Jул - 2:07

eve eden turtorijal za onie koi neznaat bhop

S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Re: Sakate da pravite bhop?

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 13:22

Вака нигаш нема да научат .. а back b-hop па нигаш ..

_________________
Sakate da pravite bhop? 3421286918221
Sakate da pravite bhop? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Re: Sakate da pravite bhop?

Пишување  S i S Пон 4 Окт - 14:02

[DFH] # m1choz. напиша:Вака нигаш нема да научат .. а back b-hop па нигаш ..

И да знаеш,само што некои и никад нема да научат правилен bhop Very Happy

_________________
Sakate da pravite bhop? 28425zg4
Sakate da pravite bhop? Userbar_amxmodx_script
Sakate da pravite bhop? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty bhop script :D

Пишување  l00klikepro Чет 2 Дек - 16:57

haha bhop script ne e potrebno samo mesto na SPACE da ripat poarno e na SCROLL UP da stavat i lesno e...polesno e so scroll otkolku so space
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Re: Sakate da pravite bhop?

Пишување  S4ime Саб 22 Јан - 17:10

Za tie so ne znaat da pravat Long jumo ili neso sli4no mozat da koristat Kzh (ako znaat kako se koristi)!
Za kzh
Arrow [You must be registered and logged in to see this link.]
S4ime
S4ime
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Регистриран на : 2011-01-22
Возраст : 29
Местолокација : Skopje

http://www.mirnovec.hr/

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Re: Sakate da pravite bhop?

Пишување  Viktor Avramovski Пон 21 Фед - 23:11

l00klikepro напиша:haha bhop script ne e potrebno samo mesto na SPACE da ripat poarno e na SCROLL UP da stavat i lesno e...polesno e so scroll otkolku so space
so SPACE ne se pravi bhop, a nemozes da pravis bhop, moras na skrol.
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Sakate da pravite bhop? Empty Re: Sakate da pravite bhop?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот