cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FPS 100 Nvidia

2 posters

Go down

FPS 100 Nvidia Empty FPS 100 Nvidia

Пишување  S i S Вто 20 Jул - 16:21

Image settings na performance
FPS 100 Nvidia Zavesticu1sd6

Onda antianalising iskljuci
FPS 100 Nvidia Zavesticu2os4

i antistropik filtering iskljucis FPS 100 Nvidia Zavesticu3wq9

Onda Nvidia Control Panel FPS 100 Nvidia Zavesticu4yg4

Pa 3D settings FPS 100 Nvidia Zavesticu5fn3

Menage 3d filesFPS 100 Nvidia Zavesticu6qq7

ovde pise Vertical Sync i toa iskljucis FPS 100 Nvidia Zavesticu7zp9

E sega ides view pa Clasic NvidiaFPS 100 Nvidia Zavesticu8fp2

Sega ides pak na malata ikona kaj saatot i ke ti go pisuva imeto na monitorotFPS 100 Nvidia Zavesticu9xf1

I ides Preformance i Quality i tu iskljucis Vertical Sync ako e ukljucen
FPS 100 Nvidia Zavesticu10jv1
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

FPS 100 Nvidia Empty !

Пишување  KR!M!N@L Сре 20 Окт - 2:55

brat aj na msn za ova da zborime da mi namestis ti preku teamviewer?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот