cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 прашања :) to sis

3 posters

Go down

2 прашања :) to sis  Empty 2 прашања :) to sis

Пишување  DeeP FeaR Пет 3 Дек - 14:49

како можам мојата тема да ја уплоадирам овде и да ја има http://en.hitskin.com/ Smile
и 2рото прашање како да направам инсталација од нешто на пример имам сеа симната некоја
игра во зип папки и само ги екстрактирам и се уклучуваа ,а како да ја направам инсталација Smile

фала однапред
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  S i S Пет 3 Дек - 20:25

Ако сакаш да инсталираш од хитскин,одбери ја темата што ја сакаш,и стисни INSTALL THIS SKIN ON MY FORUM,и внеси ја вистинската адреса на форумот(не .тк адреса),а ако сакаш скин симнат од некоја страна во зип формат,мора форумот да ти е на платен хостинг на кој имаш фтп пристап.Не можеш да ја инсталираш на forumotion.

_________________
2 прашања :) to sis  28425zg4
2 прашања :) to sis  Userbar_amxmodx_script
2 прашања :) to sis  Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  Viktor Avramovski Саб 4 Дек - 13:25

ako e vo prasanje igra ili nesto drugo, simni Daemon tool lite. i za rakuvanje so nego imas na youtube da ne ti objasnuvam mnogu. pozz
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  DeeP FeaR Саб 4 Дек - 15:20

Viktor Avramovski напиша:ako e vo prasanje igra ili nesto drugo, simni Daemon tool lite. i za rakuvanje so nego imas na youtube da ne ti objasnuvam mnogu. pozz

znam za daemon ama toa ne e instalacija toa e za zip papkite instalacija tuku mene mi treba setup.exe ili instal.exe neso taka Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  Viktor Avramovski Пон 6 Дек - 15:42

Okk Very Happy:D
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  DeeP FeaR Чет 13 Јан - 20:35

S i S напиша:Ако сакаш да инсталираш од хитскин,одбери ја темата што ја сакаш,и стисни INSTALL THIS SKIN ON MY FORUM,и внеси ја вистинската адреса на форумот(не .тк адреса),а ако сакаш скин симнат од некоја страна во зип формат,мора форумот да ти е на платен хостинг на кој имаш фтп пристап.Не можеш да ја инсталираш на forumotion.

ама како јас мојата да ја уплоадирам Very Happy на хитскин
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

2 прашања :) to sis  Empty Re: 2 прашања :) to sis

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот