cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decki so praime so Forumot i adminite ?

+2
S i S
spf
6 posters

Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  spf Пон 11 Окт - 17:43

kako ke se dogovorime za forumot i adminite ?
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 18:12

За админи:
Arrow Секој посебно од тимот да прикачи screenshot од било кој меч,за да знаеме дека тој играл за тимот.
ArrowЛидeрот неможе да пријавува админи,за да не дојде до неправиности.
Arrow Сликите да се прикачат подолу,а ник и pw за админ кај мене на ПМ

За форум пишете за каков форум се работи(за каква намена),и во која боја да биде форумот.

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  JasmiN1 Пон 11 Окт - 19:23

STEAM_0:0:35216056 Po mozhnost mene na steam id da me stavite .. A forumot neka bide po mozhnost kombinacija na Crna i Bela boja .. Fala
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 19:36

Ставен си..

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  p0W3R Пон 11 Окт - 19:38

abe nikade ne gledam tema nagradi ? ili slep sum
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 19:40

Нема тема има некаде незз ни ја точно каде пишува прочепкај ке најдеш Very Happy

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  spf Вто 12 Окт - 20:38

da forumot neka bide crno bela neso kombinacija .. ili pak kako sto mislis deka ke bide najdobro takov stavi Smile znaci sve e u tvoi race .. mi se sviga kako e napraven ovoj za toa ti veruvam .. Smile inace steam id ke ti dam poposle .. me mrzi sea da pustam cs idam da ucam zz <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Вто 12 Окт - 22:05

Договорено.Ке почекате неколку дена додека да биде комплетно среден позз

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty BuRg1

Пишување  BuRg1 Вто 12 Окт - 23:26

Dali tuka treba da ostaam SS za admin :O ?
BuRg1
BuRg1
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 27
Местолокација : Skopje-Radishani

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Вто 12 Окт - 23:37

da

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty BuRg1

Пишување  BuRg1 Вто 12 Окт - 23:44

BuRg1 - SS

Код:
http://www.megaupload.com/?d=ZYV55HR9
BuRg1
BuRg1
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 27
Местолокација : Skopje-Radishani

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty BuRg1

Пишување  BuRg1 Вто 12 Окт - 23:45

Na koj server ke bidat Adminite I kako ke se dogovorime za pw Smile ?
BuRg1
BuRg1
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 27
Местолокација : Skopje-Radishani

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  S i S Вто 12 Окт - 23:51

S i S напиша:За админи:
Arrow Секој посебно од тимот да прикачи screenshot од било кој меч,за да знаеме дека тој играл за тимот.
ArrowЛидeрот неможе да пријавува админи,за да не дојде до неправиности.
Arrow Сликите да се прикачат подолу,а ник и pw за админ кај мене на ПМ

За форум пишете за каков форум се работи(за каква намена),и во која боја да биде форумот.

_________________
Decki so praime so Forumot i adminite ? 28425zg4
Decki so praime so Forumot i adminite ? Userbar_amxmodx_script
Decki so praime so Forumot i adminite ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:35

vaa tema za prijavuvanje admini li e ? Very Happy ako e za toa me ima ja sum prijaven odamna kaj serverite Very Happy me ima
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  spf Сре 13 Окт - 19:50

STEAM_0:1:30306695 9 02:44 33 0


moze i mene na steam da mi stavis admin .. Smile)
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  JasmiN1 Сре 13 Окт - 19:56

Admin na steam ne e za sekakvi botovi Wink HAHAHAH! Shala gago < 3:$ :$
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  spf Сре 13 Окт - 22:01

schhh valve ! ahahahahah ! xD
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Decki so praime so Forumot i adminite ? Empty Re: Decki so praime so Forumot i adminite ?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот