cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

3 posters

Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  Ljupce Tanev Саб 9 Окт - 0:33

Smile


Последната промена е направена од Ljupce Tanev на Саб 9 Окт - 20:21. Мислењето е променето 1 пати
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 1:15

Потполно си во право се согласувам со тебе .

_________________
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii 3421286918221
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  S i S Саб 9 Окт - 2:36

Пиши ник и остави доказ,админот ке биде санкциониран Wink

_________________
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii 28425zg4
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Userbar_amxmodx_script
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 11:22

S i S напиша:Пиши ник и остави доказ,админот ке биде санкциониран Wink
По право админот требе да оставе доказ зошто го банирал

_________________
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii 3421286918221
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  Ljupce Tanev Саб 9 Окт - 11:40

nick : Styden ; adresse : 95.86.9.146 ! ej i ako moze msn od golfer toj so me banira !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  S i S Саб 9 Окт - 18:39

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii 28425zg4
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Userbar_amxmodx_script
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  S i S Саб 9 Окт - 18:40

[DFH] # m1choz. напиша:
S i S напиша:Пиши ник и остави доказ,админот ке биде санкциониран Wink
По право админот требе да оставе доказ зошто го банирал

Не ми треба доказ од луге што лично ги познавам Wink

_________________
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii 28425zg4
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Userbar_amxmodx_script
A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii Empty Re: A Sredime Rabotata Ne Treba Sankcii

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот