cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашете лого ..

+3
Zipp0
DeeP FeaR
nM' m1choz.
7 posters

Go down

Вашете лого .. Empty Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. Пет 8 Окт - 12:35

DFH logo .. во изработка е новото лого Вашете лого .. Dfh

_________________
Вашете лого .. 3421286918221
Вашете лого .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR Пет 8 Окт - 12:41

a u so program gi praite u fotosop ili nekoj drug?
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. Пет 8 Окт - 13:40

PhotoShop CS 5

_________________
Вашете лого .. 3421286918221
Вашете лого .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  Zipp0 Пет 8 Окт - 18:10

Ne e nesto posebno,
evevi kogo od mojot star klan 'Urban Gaming, a voedno i logo za Mojot Urban Gaming server
eve go lotogo:


Вашете лого .. Urbangaminglogo
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  kNFBRE Пет 8 Окт - 18:26

SFM TEAM LOGO MADE BY POWER Smile

Вашете лого .. Logosfmteam
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  Zipp0 Пет 8 Окт - 18:47

Moevo e podobro, nema sto xD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. Пет 8 Окт - 18:54

Драпа си меот подобро ..а сфм е нај убиско .. cigra

_________________
Вашете лого .. 3421286918221
Вашете лого .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR Саб 9 Окт - 15:35

[DFH] # m1choz. напиша:PhotoShop CS 5

fala ke si go simnam Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty dokolku moze

Пишување  DeeP FeaR Нед 10 Окт - 18:15

daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  kNFBRE Нед 10 Окт - 19:29

deep fear напиша:daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда

ne e 1 giga pojke e Very Happy
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR Пон 11 Окт - 14:00

kNFBRE напиша:
deep fear напиша:daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда

ne e 1 giga pojke e Very Happy

уште полошо Sad Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  sALER Пон 11 Окт - 22:17

Вашете лого .. 3bac1t10
Header&logo се на сликава!!
sALER
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 11 Окт - 23:30

Вашете лого .. Troubledboyz

Eve nase logo ova ko za prvpat go praev ahah
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  sALER Пон 11 Окт - 23:38

KichoZZZ-.- напиша:Вашете лого .. Troubledboyz

Eve nase logo ova ko za prvpat go praev ahah

jako vi e Smile daj msn Smile
sALER
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  S i S Вто 12 Окт - 23:50

Еве нешто и од мене
Вашете лого .. 128691993751242290

_________________
Вашете лого .. 28425zg4
Вашете лого .. Userbar_amxmodx_script
Вашете лого .. Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. Сре 13 Окт - 20:36

Еве лого од новиот клан Вашете лого .. Images1286995858

_________________
Вашете лого .. 3421286918221
Вашете лого .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вашете лого .. Empty Re: Вашете лого ..

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот