cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е тука џони бе ?

2 posters

Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Кој е тука џони бе ?

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:23

Сакате ли од Петок навечер да почниме со тунирот ?

_________________
Кој е тука џони бе ? 3421286918221
Кој е тука џони бе ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:25

Ne.
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:26

Zipp0 напиша:Ne.
Е даде не .. Шмизла

_________________
Кој е тука џони бе ? 3421286918221
Кој е тука џони бе ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:29

Ферхунде
шо сакаш Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:31

Џандарите тепаа .. и тато поздрави го .

_________________
Кој е тука џони бе ? 3421286918221
Кој е тука џони бе ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:32

hahahah fazla muabet xD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Кој е тука џони бе ? Empty Re: Кој е тука џони бе ?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот