cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТРЕТО КОЛО:

+8
DARKBOY__
Ljupce Tanev
JasmiN1
Play Like! A1RON1X
kNFBRE
nM' m1choz.
kinqz
KichoZZZ-.-
12 posters

Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 2:26

3. КОЛО


Peacecallers vs Play Like | 15:15
Play4Winners vs 3bac1team | 0:16

Gameover vs Chain Reaction | 0:16
[DFH]# vs Kill Me | 16:0

tB vs nF^ | 16:0
SinalkoMKD vs wNs | 16:7

EuRoPa vs ArM | DQ


Се игра на de_nuke


Последната промена е направена од KichoZZZ-.- на Саб 9 Окт - 19:59. Мислењето е променето 7 пати.
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty cccc

Пишување  kinqz Пон 4 Окт - 8:12

kako 15 bre .. na skolo sum :'S
kinqz
kinqz
Почетник
Почетник

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 8:22

kinqz напиша:kako 15 bre .. na skolo sum :'S
Во сабота нашколу ? Surprised

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty hahha

Пишување  kinqz Пон 4 Окт - 9:35

pa napishi sabota bre .. !
kinqz
kinqz
Почетник
Почетник

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 9:40

kinqz напиша: pa napishi sabota bre .. !
LOL ами нели глеаш дата има ..

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  kNFBRE Пон 4 Окт - 10:11

shto e so sFm kichoz shto ne nema ?!

kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 10:12

kNFBRE напиша:shto e so sFm kichoz shto ne nema ?!
Па они имат изиграно 3 меча ..

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  kNFBRE Пон 4 Окт - 10:13

[DFH] # m1choz. напиша:
kNFBRE напиша:shto e so sFm kichoz shto ne nema ?!
Па они имат изиграно 3 меча ..

ahh .. nesum znael brat fala Very Happy
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 13:22

kinqz напиша: pa napishi sabota bre .. !


Брате читај дата .. и како што гледаш денеска не сме 9-ти.. 4-ти се.
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 13:46

dali moze da se prezakaze cw od sabota vo petok vo 20:00 /vs peacecallers zs jas i pedro srbija sme
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 14:33

Play Like! A1RON1X напиша:dali moze da se prezakaze cw od sabota vo petok vo 20:00 /vs peacecallers zs jas i pedro srbija smeprvo da se diskutirame so peacecallers...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:36

abe kicoz ti ne rece site od ebaciteam da staet demo i ss?
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 14:39

Play Like! A1RON1X напиша:abe kicoz ti ne rece site od ebaciteam da staet demo i ss?

неможеа да достават затоа што беа во нет кафе и немале време ..
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:41

i ti veruvas?
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 14:43

Play Like! A1RON1X напиша:i ti veruvas?

Ама чекај сега... не ти се доволни тие демоа .. или што сега?... ако сакате да влезете 1/4 финале тепајте трето коло ...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:44

a zosto imaa 3 igraci koi ne se vo klanot? (ili 2ca ne sum siguren)
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 14:51

Play Like! A1RON1X напиша:a zosto imaa 3 igraci koi ne se vo klanot? (ili 2ca ne sum siguren)


Затоа што витаминка и злт во друг клан се пријавени ...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:56

1. SkuL1
2. DARKBOY_
3. LdN
4. kinquz_KING
5. vitazz_vitaminkaN1-.

Ova e line up na ebaci a igraa samo dark i king mislam nesum siguren za king
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 19:23

На буразарот ке му дадам да игра кога ке играме со Kill Me Very Happy

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  JasmiN1 Пон 4 Окт - 20:07

Sabota sme lan enternet .. TAka da nemozhe premestuvanje .. Razz GL !
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Ljupce Tanev Пон 4 Окт - 20:08

ако сакаат (KILL ME) да не победат а ние сме дфх и играме во последно коло , може да си го купат натпреварот Smile секој од нивниот клан да плати по 200 денари на нашата сметка . доколку сакате да биде така еве ви MSN : lod-21@yahoo.com !


Последната промена е направена од Ljupce Tanev на Пон 4 Окт - 23:22. Мислењето е променето 1 пати
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  JasmiN1 Пон 4 Окт - 20:11

Aj bidi malce pojasen ..
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Ljupce Tanev Пон 4 Окт - 20:11

Smile Surprised


Последната промена е направена од Ljupce Tanev на Пон 4 Окт - 23:18. Мислењето е променето 1 пати
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  JasmiN1 Пон 4 Окт - 20:12

A za 3BaC1Team .. VACY,ZLT I Vitaminka ne se prijaveni .. Ili neka popravat prijavata ili znaete shto sleduva -.-'
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 20:18

JasmiN1 напиша:Sabota sme lan enternet .. TAka da nemozhe premestuvanje .. Razz GL !
Недај боже ние лан да седнеме со опрема Very Happy

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 20:19

Razer OWNAGE .. x(

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  JasmiN1 Пон 4 Окт - 21:06

Ajde najdi 5ka i dojdi lan kje vi objasnime .. Razz
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 22:21

Play Like! A1RON1X напиша:1. SkuL1
2. DARKBOY_
3. LdN
4. kinquz_KING
5. vitazz_vitaminkaN1-.

Ova e line up na ebaci a igraa samo dark i king mislam nesum siguren za king


i zamena vidi alkatraz...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Пон 4 Окт - 22:46

абре не знам зашо се замарате со нас да седеме ЛАН НИКОЈ НЕ НИ Е РАМЕН. Wink
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 23:52

KichoZZZ-.- напиша:3. КОЛО


Peacecallers vs Play Like | 14:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
Play4Winners vs 3bac1team | 15:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

Gameover vs Chain Reaction | 16:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
[DFH]# vs Kill Me | 17:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

tB vs nF^ | 18:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
SinalkoMKD vs wNs | 19:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

EuRoPa vs ArM | 20:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019


Се игра на de_nuke

zosto EliteAssassins ne se na listata ?? :/
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KichoZZZ-.- Вто 5 Окт - 0:29

KR!M!N@L напиша:
KichoZZZ-.- напиша:3. КОЛО


Peacecallers vs Play Like | 14:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
Play4Winners vs 3bac1team | 15:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

Gameover vs Chain Reaction | 16:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
[DFH]# vs Kill Me | 17:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

tB vs nF^ | 18:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
SinalkoMKD vs wNs | 19:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

EuRoPa vs ArM | 20:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019


Се игра на de_nuke

zosto EliteAssassins ne se na listata ?? :/

imate se izigrano vie i sfm idete 1/4 finale..
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  KR!M!N@L Вто 5 Окт - 1:30

KichoZZZ-.- напиша:
KR!M!N@L напиша:
KichoZZZ-.- напиша:3. КОЛО


Peacecallers vs Play Like | 14:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
Play4Winners vs 3bac1team | 15:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

Gameover vs Chain Reaction | 16:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
[DFH]# vs Kill Me | 17:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

tB vs nF^ | 18:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019
SinalkoMKD vs wNs | 19:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019

EuRoPa vs ArM | 20:00 09.10.2010 ip:87.106.28.247:28019


Се игра на de_nuke

zosto EliteAssassins ne se na listata ?? :/

imate se izigrano vie i sfm idete 1/4 finale..

ee deka sme jaki Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  spf Вто 5 Окт - 11:46

ajde be ako ste site tolku jaki lan doete sabota enternet ..ili staete se lan kaj bilo vie 5 dusi i ke se pukame na net server ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Вто 5 Окт - 11:48

spf напиша:ajde be ako ste site tolku jaki lan doete sabota enternet ..ili staete se lan kaj bilo vie 5 dusi i ke se pukame na net server ..
Од кавадарци сне .. Ако сакате ние лан од кав вие таму лан бидите .. И ако имате сервер

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  spf Вто 5 Окт - 11:55

imame server .. bidete lan u kavadarci .. u sabota od 12 saat mozete ? Во 16:00 можеме
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Вто 5 Окт - 12:00

Во сабота во 16:00 можеме .

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  spf Вто 5 Окт - 12:17

k sabota 4 saat..


inace Play like sry momci nemozeme petok .. sabota edinstveno .. a kako so znaete i ebaci team ne ni izlegoa vo presret taka da ni nie nema da zadovoluvame nikoj ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Magman Вто 5 Окт - 20:59

Ahahahahahahah da vi kupam Natprevar tacni ste Smile sega ke ne vidite vo exsplosivna forma mora da vlezeme drunken
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  p0W3R Сре 6 Окт - 20:51

КАЈ Е СФМ БЕ :@
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 21:35

p0W3R напиша:КАЈ Е СФМ БЕ :@
Па ви имате изиграно 3 утакмици

_________________
ТРЕТО КОЛО:             3421286918221
ТРЕТО КОЛО:             M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  p0W3R Чет 7 Окт - 15:00

[DFH] # m1choz. напиша:
p0W3R напиша:КАЈ Е СФМ БЕ :@
Па ви имате изиграно 3 утакмици

pa iame :@
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕТО КОЛО:             Empty Re: ТРЕТО КОЛО:

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот