cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sFm-Пријава

Go down

sFm-Пријава Empty sFm-Пријава

Пишување  *D@N!.24* Вто 28 Сеп - 21:16

Име на кланот: special Forces macedonia

Таг на кланот: sFm ^

Лидер: RiP4e! & pOW3R

Играчи:
1.RiP4e!
2.pOW3R
3.civiL
4.XorTre[R]
5.kNFBRE[A]

Замена:
6. Zok1aneL
7. J.BABY!
8. Loonie

Контакт мсн: dani.24@live.com & filip_comando1@hotmail.com
Форум: www.sfm-team.com

*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот