cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 13 Jул - 3:40

CStrike модови

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by S i S
  7 Одговори
  695 Видено е
  Viktor Avramovski Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Нед 27 Фед - 17:12
 •  
  by Viktor Avramovski
  0 Одговори
  189 Видено е
  Viktor Avramovski Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Вто 1 Фед - 0:18
 •  
  by SpIkeOne
  0 Одговори
  245 Видено е
  SpIkeOne Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Пон 17 Јан - 21:14
 •  
  by S i S
  3 Одговори
  349 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Пон 22 Ное - 15:28
 •  
  by S i S
  2 Одговори
  335 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Сре 28 Jул - 11:17
 •  
  by S i S
  0 Одговори
  295 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Сре 21 Jул - 19:15
 •  
  by S i S
  0 Одговори
  310 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Сре 21 Jул - 19:11
 •  
  by S i S
  0 Одговори
  266 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Сре 21 Jул - 19:10
 •  
  by S i S
  0 Одговори
  290 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Сре 21 Jул - 19:09
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератор

KichoZZZ-.-

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement