cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

LoGO za klan

Go down

LoGO za klan

Пишување  DeeP FeaR on Нед 17 Окт - 20:18

Ако може лого некој да ми направи или да пише туторијал како да си направам Very Happy Very Happy
ако има желба да ми направи ке исконтактираме по мсн Smile
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  nM' m1choz. on Нед 17 Окт - 23:59

Дај ми повеке информации боја димензии опис итн ..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 23
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  DeeP FeaR on Пон 18 Окт - 14:30

dimnenzii nz kako tvoeto boi da bide nesto zeleno crno kako na forumot takvi boi da se
i nesto deep fear da bide spooky scary Smile Smile i ako moze da go pise forumot i msn-to Smile
fala ti mnogu ako izrabotis xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
neso ko slikava sli4no samo logo Smile
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  Magman on Вто 19 Окт - 14:44

Neliti e golema slikata be bratttt!!!! lol! drunken свирка
avatar
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 21
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  DeeP FeaR on Вто 19 Окт - 14:48

Magman напиша:Neliti e golema slikata be bratttt!!!! lol! drunken свирка

golema e sakav kosturot samo da go vide Smile taka neso xD
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  tomal on Пон 1 Ное - 20:32

mozhe logo za clanot NGTEAM ( NEW GENERATION TEAM) d.gelevski@live.com add VE MOLAM
avatar
tomal
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-11-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: LoGO za klan

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот