cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Za Sleden Turnir

Go down

Za Sleden Turnir Empty Za Sleden Turnir

Пишување  Driger on Сре 13 Окт - 21:33

Koa ke se igra sleden turnir ????
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  nM' m1choz. on Сре 13 Окт - 21:34

Хаха зошто ти е следен турнир ?

_________________
Za Sleden Turnir 3421286918221
Za Sleden Turnir M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  Driger on Сре 13 Окт - 21:36

Pa Imam Tim sakam da se Prijavam....
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  nM' m1choz. on Сре 13 Окт - 21:37

Па пријавите се отворени пријави се на овој тунир .

_________________
Za Sleden Turnir 3421286918221
Za Sleden Turnir M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  Driger on Сре 13 Окт - 21:41

Pa nema Objaveno za Turnir kaj da se Prijavam.....
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  nM' m1choz. on Сре 13 Окт - 21:43

лол ,хахахах а ова што е http://cstrike.forummk.com/forum-f30/topic-t188.htm

_________________
Za Sleden Turnir 3421286918221
Za Sleden Turnir M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Za Sleden Turnir Empty Re: Za Sleden Turnir

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот