cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Update!!!!!

Go down

Update!!!!! Empty Update!!!!!

Пишување  S i S Чет 23 Сеп - 18:52

Од денес(четврток,23 септември 2010) форумот е подобрен и на него може да се приклучите и со вашиот Facebook акаунт.

Прашања:
1.Како може да знам дека мојот Facebook профил нема да биде 'хакнат' од ваша страна?
-Ние немаме никаква врска со вашето логување преку Facebook,туку за тоа е задолжена апликација одобрена од Facebook тимот.

2.Јас сум стар корисник и не можам да се логувам преку Facebook?
-Треба да го потврдите логувањето така што ке одите во вашиот профил/перфенции и во четвртиот ред пишува Associate your Facebook account. Потврдете го тоа.

3.Имам пријатели на Facebook кои би ги интересирал овој форум.Како да ги повикам?
-Одете во вашиот профил и ке видите линк | Facebook invite.Кликнете тука,а понатаму ви е јасно Smile

_________________
Update!!!!! 28425zg4
Update!!!!! Userbar_amxmodx_script
Update!!!!! Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот