cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB?

Go down

 КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB? Empty КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB?

Пишување  S i S Чет 23 Сеп - 13:35

Сакате да ги видете лозинките кои што и вие самите сте ги заборавиле?
Симнете ја датотекава, распакувајте ја, и содржината на папката "USBThief" ископирајте ја на USB-то. Потоа само ставете го USB-то во компјутерот за кој сакате да ги дознаете лозинките и готово. Резултатите можете да ги видете во датотеката “dump” во која има папка за секој компјутер посебно во кој сте го ставиле USB-то. Доколку имате некој подобар антивирус можно е да го детектира како тројанец.

Напомена: Да се користи само за информативни цели и за да се види колку компјутерите сепак се незаштитени.

Симни [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
 КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB? 28425zg4
 КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB? Userbar_amxmodx_script
 КРЕДЕЊЕ НА ЛОЗИНКИ СО USB? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот