cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marjan Simonov

2 posters

Go down

Marjan Simonov Empty Marjan Simonov

Пишување  M*A*C*E Нед 19 Сеп - 14:27

Здраво јас сум Марјан Симонов имам 14 години и сум од градот Велес
CS играм некаде окулу 2 години и тоа ако сакате несто повеке за мене мсн : macko-simonov1@hotmail.com
avatar
M*A*C*E
Почетник
Почетник

Број на мислења : 8
Регистриран на : 2010-07-21

Вратете се на почетокот Go down

Marjan Simonov Empty Re: Marjan Simonov

Пишување  S i S Нед 19 Сеп - 14:33

Добредојде МАЦЕ се надевам ке се гледаме често тука на форумов Smile
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот