cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Config.cfg original download

4 posters

Go down

Config.cfg original download Empty Config.cfg original download

Пишување  EsL#FTW Нед 19 Сеп - 11:48

доколку сте динамички банувани на некој сервер или доколку вашиот кантер е заразен пораки кои се испишуваат на серверите кога ке стиснете некое копче ова е решението за вас.Симнете го овој фајл

Код:
http://www.mediafire.com/?85q4574efe5053p

и ставете го во вашиот cstrike folder каде што ви е инсталиран кантерот,и проблемот ке биде решен Very Happy
EsL#FTW
EsL#FTW
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Config.cfg original download Empty ?

Пишување  l00klikepro Чет 2 Дек - 16:50

i koga ke sum baniran ako go stavam ovoj cfg ke bidam unban ?? Very Happy
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Config.cfg original download Empty Re: Config.cfg original download

Пишување  S i S Пет 3 Дек - 21:40

Toчно така Cool

_________________
Config.cfg original download 28425zg4
Config.cfg original download Userbar_amxmodx_script
Config.cfg original download Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Config.cfg original download Empty Re: Config.cfg original download

Пишување  l00klikepro Саб 4 Дек - 12:44

ej go staviv configot vo cstrike i potoa koga uklucam cs i vlezam vo nekoj server mi pisuva IInvalid userinfo connect command taka nesto zs taka mi prave??
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Config.cfg original download Empty Re: Config.cfg original download

Пишување  gamer Пон 6 Дек - 0:13

Ako ne raboti izbrisete go konfigot i koga ke uklucite CS avtomatski se pravi nov konfig a so toa se odbanirate [ako e dinamicki banot]
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Config.cfg original download Empty Re: Config.cfg original download

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот