cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS 1.6 P48 KGB

4 posters

Go down

CS 1.6 P48 KGB Empty CS 1.6 P48 KGB

Пишување  S i S Саб 18 Сеп - 23:52

Сите знаеме дека подобрите сервери преминуваат на протокол 48 заради подобрата игра и значително смалување на бројот на читерите.Во Македонија никој не успеа да направи Македонска верзија на кантер со новиот протокол,но затоа србите успеаа и еве го резултатот:

КГБ cs 1.6 на српски јазик


[You must be registered and logged in to see this link.]

Или можете да го симнете само пачот:

[You must be registered and logged in to see this link.]

S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

CS 1.6 P48 KGB Empty Re: CS 1.6 P48 KGB

Пишување  gogo Вто 14 Дек - 20:26

незнам дали сте информирани но има и македонска кантер p48 односно cs-tabu full можете да ја симнете од [You must be registered and logged in to see this link.]
gogo
gogo
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-12-14

Вратете се на почетокот Go down

CS 1.6 P48 KGB Empty Re: CS 1.6 P48 KGB

Пишување  Viktor Avramovski Сре 15 Дек - 22:56

Секако дека има македонска кантер п48, и според мене многу ја фалат таа кантер дека лагот бил мн намален... + Стим мислам дека е

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ако некој е заинтересиран Smile
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

CS 1.6 P48 KGB Empty :)

Пишување  fCScar Вто 11 Јан - 6:01

GI SIMNAV I DVETE Smile
fCScar
fCScar
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2011-01-06
Возраст : 24
Местолокација : Kocani

Вратете се на почетокот Go down

CS 1.6 P48 KGB Empty Re: CS 1.6 P48 KGB

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот