cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЗДРАВ НА СИТЕ

3 posters

Go down

ПОЗДРАВ НА СИТЕ Empty ПОЗДРАВ НА СИТЕ

Пишување  S i S Саб 18 Сеп - 23:44

Поздрав.Ја сум Драган од СК,20 год. хоби ми е AMXMOD SCRIPTING и графички дизајн

msn:
sis@cstrike.forummk.com
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПОЗДРАВ НА СИТЕ Empty Re: ПОЗДРАВ НА СИТЕ

Пишување  KR!M!N@L Саб 9 Окт - 0:49

S i S напиша:Поздрав.Ја сум Драган од СК,20 год. хоби ми е AMXMOD SCRIPTING и графички дизајн

msn:
sis@cstrike.forummk.com

Здраво и на тебе.. А иначе AMXMOD SCRIPTING?? Може некој пат ќе те прашам за некои работи во врска со тоа.. а за графички дизајн Wink
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

ПОЗДРАВ НА СИТЕ Empty Re: ПОЗДРАВ НА СИТЕ

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 1:13

Што заборуваш бе браат ..

_________________
ПОЗДРАВ НА СИТЕ 3421286918221
ПОЗДРАВ НА СИТЕ M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ПОЗДРАВ НА СИТЕ Empty Re: ПОЗДРАВ НА СИТЕ

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот