cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кика играчи за спам

Go down

Кика играчи за спам Empty Кика играчи за спам

Пишување  EsL#FTW Саб 18 Сеп - 17:00

Плугин кој кика играчи за спамување на серверите,а често сме сведоци на такви нешта,пример влезете се делат админи 0.0.0.0:27015


Cvars:
amx_spam_option "0"
amx_spam_max "5"
amx_spam_ban_time "3"
amx_spam_log "1"


[You must be registered and logged in to see this link.] -se stava vo addons/amxmod/configs
[You must be registered and logged in to see this link.] -se stava vo addons/amxmod/plugins
[You must be registered and logged in to see this link.] -se stava vo addons/amxmod/data/lang
EsL#FTW
EsL#FTW
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот