cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здраво кантеристи

2 posters

Go down

Здраво кантеристи Empty Здраво кантеристи

Пишување  EsL#FTW Саб 18 Сеп - 16:23

Здраво,се викам Дамјан и имам 19 години и сум од Охрид,btw форумов е супер,вакво несто им фали на гејмерите во македонија
EsL#FTW
EsL#FTW
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Здраво кантеристи Empty Re: Здраво кантеристи

Пишување  flashbanG Нед 19 Сеп - 15:44

Здраво Деки имај добар престој на форумов. БтВ и јас сум Од Охрид.
flashbanG
flashbanG
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот