cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AWP no zoom

2 posters

Go down

AWP no zoom Empty AWP no zoom

Пишување  S i S Вто 20 Jул - 16:41

korisna stvar awp scope :

Код:
http://rapidshare.com/files/141427585/AWP_Crosshair_By_UrOS.zip

AWP no zoom Awp1yi6
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AWP no zoom Empty Re: AWP no zoom

Пишување  duk1 Нед 19 Сеп - 14:05

Каде да го ставам фајлот? :/
duk1
duk1
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

AWP no zoom Empty Fajlot ke go stavis vo

Пишување  S i S Нед 19 Сеп - 14:13

Фајлот ке го ставиш во :

Folder kade ti e instaliran kanterot/cstrike/models i paste

ако ви е вклучен изгасете го кантерот,стартувајте го поново,влезете на сервер и уживајте.
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AWP no zoom Empty Re: AWP no zoom

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот