cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do royal extreme arena - adminite

2 posters

Go down

Do royal extreme arena - adminite Empty Do royal extreme arena - adminite

Пишување  gamer Пет 21 Јан - 14:34

Znaci vaka neznam sto vi e na vas adminite no stw nz zosto mi dadovte ban cigra ?

rapidshare.com ciko.dem

eve vi demo unban ne mi treba imam dinamicka ip. Twisted Evil

Nick: Skinhead Ciko
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Do royal extreme arena - adminite Empty Re: Do royal extreme arena - adminite

Пишување  S i S Пет 21 Јан - 15:13

Дали знаеш кој админ те банираше?

_________________
Do royal extreme arena - adminite 28425zg4
Do royal extreme arena - adminite Userbar_amxmodx_script
Do royal extreme arena - adminite Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Do royal extreme arena - adminite Empty Re: Do royal extreme arena - adminite

Пишување  gamer Саб 22 Јан - 0:30

S i S напиша:Дали знаеш кој админ те банираше?

Mislam deka e golfer
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Do royal extreme arena - adminite Empty Re: Do royal extreme arena - adminite

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот