cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да направам сопствен сервер од дома?

3 posters

Go down

Како да направам сопствен сервер од дома? Empty Како да направам сопствен сервер од дома?

Пишување  Nexus Нед 2 Јан - 15:54

Ќе можете ли да ми објаснете како да направам сервер од дома, да играм со моите пријатели?
Nexus
Nexus
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2011-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Како да направам сопствен сервер од дома? Empty Re: Како да направам сопствен сервер од дома?

Пишување  S i S Вто 4 Јан - 12:19

https://cstrike.forummk.com/t52-topic

Побарај малце низ форумот пред да поставиш прашање Cool

_________________
Како да направам сопствен сервер од дома? 28425zg4
Како да направам сопствен сервер од дома? Userbar_amxmodx_script
Како да направам сопствен сервер од дома? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Како да направам сопствен сервер од дома? Empty Re: Како да направам сопствен сервер од дома?

Пишување  Nexus Вто 4 Јан - 17:07

Не работи еве ви слика од тоа што го напишав:
Како да направам сопствен сервер од дома? 1231294153930
Nexus
Nexus
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2011-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Како да направам сопствен сервер од дома? Empty Re: Како да направам сопствен сервер од дома?

Пишување  SpIkeOne Сре 12 Јан - 15:34

sledi gi cekorite po red i neam da ti pisuva
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Како да направам сопствен сервер од дома? Empty Re: Како да направам сопствен сервер од дома?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот