cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поздрав до сите

Go down

Поздрав до сите Empty Поздрав до сите

Пишување  eRRoR Пон 27 Дек - 20:33

Епа здраво на сите,се викам Никола Лазарески,прекар ми е никса.Играм цс активно веке 7 и 12 месци.Бев лидер на дбк пред да се исчезне кланот пред 4-5 месеци,за сега повторно да се врати.Мсн ми е Niksa_n1@hotmail.com,а фб ми е Nik Lazareski.Како и да е,кланот се врати,и лидерот Антонио ме задолжи за враќање на кланот од пепелта.Позз до сите
eRRoR
eRRoR
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-12-27
Возраст : 27
Местолокација : Struga,Macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот