cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako da napravam server od dedicate

3 posters

Go down

kako da napravam server od dedicate Empty kako da napravam server od dedicate

Пишување  DzAmBo Нед 26 Дек - 19:05

kako da napravam server od dedicate so amxmod daj kazete pub sakam da bide
DzAmBo
DzAmBo
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-12-26

Вратете се на почетокот Go down

kako da napravam server od dedicate Empty Re: kako da napravam server od dedicate

Пишување  Magman Вто 28 Дек - 22:25

jas ti napraviv be
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

kako da napravam server od dedicate Empty Re: kako da napravam server od dedicate

Пишување  SpIkeOne Вто 4 Јан - 14:22

[You must be registered and logged in to see this link.]
eve tuka imas
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

kako da napravam server od dedicate Empty Re: kako da napravam server od dedicate

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот