cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kazeteee :@

2 posters

Go down

kazeteee :@ Empty kazeteee :@

Пишување  l00klikepro Пет 3 Дек - 17:24

Koga igram nekogas kanter i koga se uklucam na nekoj server nikot mi se meni vo stariot i starite opciii pls kazete kako da ne mi se meni....staviv nov cfg pak istoto
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

kazeteee :@ Empty Re: kazeteee :@

Пишување  S i S Пет 3 Дек - 20:28

Веројатно проблемот е во твојот компјутер,ја досега сум немал такви проблеми.Симни го кантерот од нашиот сајт не би требало да имаш проблеми,ако па истото се дешава,реинстал видоус.. Cool

_________________
kazeteee :@ 28425zg4
kazeteee :@ Userbar_amxmodx_script
kazeteee :@ Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

kazeteee :@ Empty Re: kazeteee :@

Пишување  l00klikepro Саб 4 Дек - 12:47

ok Smile
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

kazeteee :@ Empty Re: kazeteee :@

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот