cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baram ekipa za lan turnir vo Stip

2 posters

Go down

Baram ekipa za lan turnir vo Stip  Empty Baram ekipa za lan turnir vo Stip

Пишување  Magman Сре 1 Дек - 20:26

http://www.insomniapro.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=46&func=view&catid=36&id=175210#175210
Koj saka ekipa za lan turnirot da igram
od nego jas sum od stip
neka pise koj saka cigra
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Baram ekipa za lan turnir vo Stip  Empty Re: Baram ekipa za lan turnir vo Stip

Пишување  DeeP FeaR Пет 3 Дек - 14:03

јас ако ми платеш Smile учество
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Baram ekipa za lan turnir vo Stip  Empty Re: Baram ekipa za lan turnir vo Stip

Пишување  Magman Саб 4 Дек - 12:58

DeeP FeaR напиша:јас ако ми платеш Smile учество
ahaha jas da ti platam lOL ZZzz ' SI NAJDOV EKIPA
ZA KICEVO KE IGRAM
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Baram ekipa za lan turnir vo Stip  Empty Re: Baram ekipa za lan turnir vo Stip

Пишување  DeeP FeaR Саб 4 Дек - 15:21

Magman напиша:
DeeP FeaR напиша:јас ако ми платеш Smile учество
ahaha jas da ti platam lOL ZZzz ' SI NAJDOV EKIPA
ZA KICEVO KE IGRAM

играј за кој сакаш Smile jа не мислам да се замарам со лан турнири (коа и дома имам и играм ) а не поготово да плаќам на тоа Smile
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Baram ekipa za lan turnir vo Stip  Empty Re: Baram ekipa za lan turnir vo Stip

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот