cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нов публик Royal Server

3 posters

Go down

Нов публик Royal Server Empty Нов публик Royal Server

Пишување  S i S Пон 22 Ное - 23:26

78.46.63.201:27049
Ова е ип адресата од новиот сервер кој е земен од кгб и има 28 слота.Се надевам добро ке се забавуваме на него.Позз Smile Smile Smile

_________________
Нов публик Royal Server 28425zg4
Нов публик Royal Server Userbar_amxmodx_script
Нов публик Royal Server Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Нов публик Royal Server Empty Re: Нов публик Royal Server

Пишување  Zipp0 Вто 23 Ное - 15:24

GL HF SO SERVEROV, I DA VI SE NAPOLNI DO KRAAJ!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Нов публик Royal Server Empty Re: Нов публик Royal Server

Пишување  DeeP FeaR Саб 27 Ное - 17:18

Со среќа нека е ae Smile
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Нов публик Royal Server Empty Re: Нов публик Royal Server

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот