cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde be 2 KOLO!!!!

3 posters

Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  StrangeR Пет 19 Ное - 21:30

ajde be naisete vtoro kolo da mu se snevidi so sega????? Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
organizirate turnir i neznajte da go dovrsite... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
StrangeR
StrangeR
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 42
Регистриран на : 2010-10-16
Местолокација : Bitola,Makedonija

http://www.ugaming.ws.mk

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  boteto Пет 19 Ное - 21:52

da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad
boteto
boteto
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 37
Регистриран на : 2010-10-20

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  DeeP FeaR Пет 19 Ное - 23:49

boteto напиша:da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  boteto Пет 19 Ное - 23:55

DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Very Happy
aman be ! so e tolku smesno?
boteto
boteto
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 37
Регистриран на : 2010-10-20

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  DeeP FeaR Саб 20 Ное - 12:31

boteto напиша:
DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Very Happy
aman be ! so e tolku smesno?

pa toa so vikas esl gubija i nema turnir veke xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  boteto Саб 20 Ное - 12:34

DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:
DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Very Happy
aman be ! so e tolku smesno?

pa toa so vikas esl gubija i nema turnir veke xD
pa visitna e ! taka ne e ?
boteto
boteto
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 37
Регистриран на : 2010-10-20

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  StrangeR Саб 20 Ное - 12:36

boteto напиша:
DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:
DeeP FeaR напиша:
boteto напиша:da vi se poseram vo turnirot ! Mad se izigra 1vo kolo,eSL izgubija i se otkaza turnirot Evil or Very Mad

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Very Happy
aman be ! so e tolku smesno?

pa toa so vikas esl gubija i nema turnir veke xD
pa visitna e ! taka ne e ?
[u]
pa taka e Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
StrangeR
StrangeR
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 42
Регистриран на : 2010-10-16
Местолокација : Bitola,Makedonija

http://www.ugaming.ws.mk

Вратете се на почетокот Go down

ajde be 2 KOLO!!!! Empty Re: ajde be 2 KOLO!!!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот