cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прашање до SiS

2 posters

Go down

Прашање до SiS Empty Прашање до SiS

Пишување  DeeP FeaR Сре 17 Ное - 20:11

Види на сликиве како да направам тоа од кај мене да го нема ,а
на пример да има слободен рекламен простор или да пише дФ или
нешо слично и како да активирам логирање од ФБ Very Happy ? Фала однапред

http://pic.mk/images/asd1290018447.bmp
http://pic.mk/images/asdw.bmp
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање до SiS Empty Re: Прашање до SiS

Пишување  Zipp0 Сре 17 Ное - 20:54

DeeP FeaR напиша:Види на сликиве како да направам тоа од кај мене да го нема ,а
на пример да има слободен рекламен простор или да пише дФ или
нешо слично и како да активирам логирање од ФБ Very Happy ? Фала однапред

http://pic.mk/images/asd1290018447.bmp
http://pic.mk/images/asdw.bmp


Eve nemora SiS da ti odgovara jas kje ti kazam,
Znaci Ovoj forum e napraven 2008god...
Tvojot 100% e napraven 2010, tie forumi sto se od 2010 pa nataka imaat pomalku opcii od starite pred 2009, takada nemozes toa da go napravish( i jas go sakav istoto, ova shto ti go napishav mi go kazha mene SiS ) Wink
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Прашање до SiS Empty Re: Прашање до SiS

Пишување  DeeP FeaR Сре 17 Ное - 22:33

Zipp0 напиша:
DeeP FeaR напиша:Види на сликиве како да направам тоа од кај мене да го нема ,а
на пример да има слободен рекламен простор или да пише дФ или
нешо слично и како да активирам логирање од ФБ Very Happy ? Фала однапред

http://pic.mk/images/asd1290018447.bmp
http://pic.mk/images/asdw.bmp


Eve nemora SiS da ti odgovara jas kje ti kazam,
Znaci Ovoj forum e napraven 2008god...
Tvojot 100% e napraven 2010, tie forumi sto se od 2010 pa nataka imaat pomalku opcii od starite pred 2009, takada nemozes toa da go napravish( i jas go sakav istoto, ova shto ti go napishav mi go kazha mene SiS ) Wink

off majke mu Very Happy 2010 e Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање до SiS Empty Re: Прашање до SiS

Пишување  Zipp0 Чет 18 Ное - 12:11

Toa e -,- i jas sakam ama nemat :S Sad
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Прашање до SiS Empty Re: Прашање до SiS

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот