cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako da prevedam plugin na makedonski.

3 posters

Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Пон 15 Ное - 22:39

Dali znae nekoj kako se preveduva plugin od angliski na makedonski ? i dali e tesko toa.

Pozz Возбуда
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  S i S Вто 23 Ное - 16:24

Пиши му приватна порака на x-factor oн ке ти преведе..

_________________
Kako da prevedam plugin na makedonski. 28425zg4
Kako da prevedam plugin na makedonski. Userbar_amxmodx_script
Kako da prevedam plugin na makedonski. Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Вто 23 Ное - 23:31

Ок е за тоа, ама сакам да научам да преведувам јас. Он ми кажа дека било тешко ми преведе 1 плугин.


Sad
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  S i S Сре 24 Ное - 0:36

Ја ке ти го преведам постирај го тука .sma фајлот.А ако сакаш сам да научиш треба малце повеке да се позанимаваш со amxmod-от

_________________
Kako da prevedam plugin na makedonski. 28425zg4
Kako da prevedam plugin na makedonski. Userbar_amxmodx_script
Kako da prevedam plugin na makedonski. Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Сре 24 Ное - 21:15

Еве го [You must be registered and logged in to see this link.] или овде или на мсн прати ми го.
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  S i S Сре 24 Ное - 23:37

Фајлот мора да е у .sma формат никако у amx или amxx a а плугинот иначе го има правено туршија од кгб не верувам дека оставил sma фајл ако оставил прашај го на [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Kako da prevedam plugin na makedonski. 28425zg4
Kako da prevedam plugin na makedonski. Userbar_amxmodx_script
Kako da prevedam plugin na makedonski. Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Чет 25 Ное - 19:58

Секаде пребарав никаде не најдов admins_manager.sma ни на интернет ни у мојотв компјутер. Ако има некој нека даде Smile
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Сре 1 Дек - 14:22

Не ме ни прифатил, а можеби и не е тоа мсн то.
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  S i S Сре 1 Дек - 15:12

Не е мсн маил е пиши му меил

_________________
Kako da prevedam plugin na makedonski. 28425zg4
Kako da prevedam plugin na makedonski. Userbar_amxmodx_script
Kako da prevedam plugin na makedonski. Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Сре 1 Дек - 16:43

Ок Smile
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Саб 19 Фед - 20:20

se nauciv sam veke, nesto od nesto ucam Very Happy tnx
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  narkoman50 Чет 12 Мај - 19:06

ke saka nekoj da mi go prevede resetscore plugin na makedonski
plss
narkoman50
narkoman50
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2011-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Viktor Avramovski Нед 15 Мај - 22:08

narkoman50 напиша:ke saka nekoj da mi go prevede resetscore plugin na makedonski
plss
[You must be registered and logged in to see this link.] simni si go i nataka znaes kako da go stavis.
Pozz
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Kako da prevedam plugin na makedonski. Empty Re: Kako da prevedam plugin na makedonski.

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот