cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Royal Gaming Arena е официјално исклучен

2 posters

Go down

Royal Gaming Arena е официјално исклучен Empty Royal Gaming Arena е официјално исклучен

Пишување  S i S Пон 8 Ное - 23:55

Royal Gaming Arena серверот е исклучен поради лошата услуга која ја добивавме од мкдхост.Машината им е преполна,и лагува како лудо а они уште па додаваат нови сервери.Исто така нема ни gPanel такашто ако падне или е заклучен серверот,мора да го бараш админот на мкдхост а тој па не го чита имаилот.Такада за неколку дена очекувајте нов public Royal Gaming Arena од кгб хостингот...

_________________
Royal Gaming Arena е официјално исклучен 28425zg4
Royal Gaming Arena е официјално исклучен Userbar_amxmodx_script
Royal Gaming Arena е официјално исклучен Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Royal Gaming Arena е официјално исклучен Empty Re: Royal Gaming Arena е официјално исклучен

Пишување  DeeP FeaR Вто 9 Ное - 10:30

S i S напиша:Royal Gaming Arena серверот е исклучен поради лошата услуга која ја добивавме од мкдхост.Машината им е преполна,и лагува како лудо а они уште па додаваат нови сервери.Исто така нема ни gPanel такашто ако падне или е заклучен серверот,мора да го бараш админот на мкдхост а тој па не го чита имаилот.Такада за неколку дена очекувајте нов public Royal Gaming Arena од кгб хостингот...

Нека е со среќа да не имате проблеми ко со овие
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот