cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да престанете да рекламирате?

Go down

Како да престанете да рекламирате? Empty Како да престанете да рекламирате?

Пишување  S i S Пон 8 Ное - 12:29

Ако сакате да престанете да автоматски затоа што кантерот ви е заразен, одете во вашиот кантер фолдер и најдете го userconfig.cfg ili config.cfg.Таму ке најдете многу информации,но побарајте ип адреса,и кога ке ја најдете избрисете ја само неа.

_________________
Како да престанете да рекламирате? 28425zg4
Како да престанете да рекламирате? Userbar_amxmodx_script
Како да престанете да рекламирате? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот