cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

4 posters

Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Нед 7 Ное - 11:08

-=[d]F. vs angry.:16-10 -KISS angry Нека ве видат сите македонски кантеристи КАКВИ СТЕ!!!!!!!

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Dedust20001jk
Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Dedust20002ga

Им дадов и демо и како што и напоменав бидејќи претпоставувам немаат премиум
јузер на рапидшеар мора да се чека измеѓу симнуваното, а они се вадеа на тоа дека
биле празни линковите & Btw ме банираа и од нивниот форум затоа што
3 пати оставав демото и сликите од сите играчи а тие го бришеа
и на резултатот напишале -=[d]F. VS angry Rezultat:10-16 ,ама е обратно Smile

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Dokazd


Последната промена е направена од DeeP FeaR на Нед 7 Ное - 12:35. Мислењето е променето 3 пати.
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  asdw Нед 7 Ное - 11:26

oouuuuuuuuu ja poveke ocekuvav od angry ali deepfear gi skinale ja gi simnav demata
ccc super se mada ako sakate cw so nas da ve zbriseme ?
avatar
asdw
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-08-10

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Нед 7 Ное - 11:34

ouuu yeee
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Нед 7 Ное - 12:32

eve asdw kazuva deka on uspeal da gi simne demata za kolku vreme tamo 5 min pred da gi izbrisete
prtali edni 16-10 za nas ve tepavme edns na Royal turnirot ve tepame i na angry vasiot ke ve tepame i pak
ako sakate cw da igame :@
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Нед 7 Ное - 12:37

pobedite deneska pa moze ke igrate osminfinale so nas <3
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  Magman Нед 7 Ное - 14:59

KR!M!N@L напиша:pobedite deneska pa moze ke igrate osminfinale so nas <3
br br
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Нед 7 Ное - 19:53

KR!M!N@L напиша:pobedite deneska pa moze ke igrate osminfinale so nas <3

i da znaes deka pobedime a i vas ve tepame nema smisla taka so pravite toa
btw za nas ne e vazno pobedata vazno e da se zabavuvame i fer play pred se
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Нед 7 Ное - 19:54

asdw напиша:oouuuuuuuuu ja poveke ocekuvav od angry ali deepfear gi skinale ja gi simnav demata
ccc super se mada ako sakate cw so nas da ve zbriseme ?

da cw imas msn ke se dog
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Пон 8 Ное - 11:58

src go popusivte vcera nemas pravo na zbor ve zdrvivme Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Пон 8 Ное - 11:58

src go popusivte vcera nemas pravo na zbor ve zdrvivme Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Пон 8 Ное - 12:10

KR!M!N@L напиша:src go popusivte vcera nemas pravo na zbor ve zdrvivme Very Happy

Wink за нас не е важно што вие мислете за нас ни си знаме колку ни се можностите
,и нема потреба да го лажеш народо горе има слики I love you
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Пон 8 Ное - 12:25

KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Пон 8 Ное - 21:30


ахахахахаха ова не е на турнирот ова е кланската што ти
ја играше ко ***** на твојот сервер викајки од други кланови
и плус не SLAY демек да се покажеш дека си админ
а јас ти напомена дека сакам демо на мојот форум
како што ти ми направи мене , ама за разлика од тебе
ја ти ги доставив демоата а ти на мене не ...затоа не се важи
оваа или дај демо или ..........ништо jupi Razz

и BTW не ми е јасно како слушате WALK Kоа одеме Laughing
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Вто 9 Ное - 0:21

DeeP FeaR напиша:

ахахахахаха ова не е на турнирот ова е кланската што ти
ја играше ко ***** на твојот сервер викајки од други кланови
и плус не SLAY демек да се покажеш дека си админ
а јас ти напомена дека сакам демо на мојот форум
како што ти ми направи мене , ама за разлика од тебе
ја ти ги доставив демоата а ти на мене не ...затоа не се важи
оваа или дај демо или ..........ништо jupi Razz

и BTW не ми е јасно како слушате WALK Kоа одеме Laughing

whto radi hahha noob ctrl+alt+delete na csto pls ne e toa za tebe igraj si tetris najubo Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Вто 9 Ное - 10:33

KR!M!N@L напиша:
DeeP FeaR напиша:

ахахахахаха ова не е на турнирот ова е кланската што ти
ја играше ко ***** на твојот сервер викајки од други кланови
и плус не SLAY демек да се покажеш дека си админ
а јас ти напомена дека сакам демо на мојот форум
како што ти ми направи мене , ама за разлика од тебе
ја ти ги доставив демоата а ти на мене не ...затоа не се важи
оваа или дај демо или ..........ништо jupi Razz

и BTW не ми е јасно како слушате WALK Kоа одеме Laughing

whto radi hahha noob ctrl+alt+delete na csto pls ne e toa za tebe igraj si tetris najubo Very Happy

Извини ама ја добро познавам кој е читер а кој не е , не играм како вас деца по 1 месец
цс и одма админ му дават по сите сервери демек кој знае каков "про" да е ја играм 10 години
цс ако сакаш толку да знаеш и BTW не се ме умарај веќе главата ме заболе шо се расправам со
такви идиоти како тебе
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  KR!M!N@L Вто 9 Ное - 11:20

DeeP FeaR напиша:
KR!M!N@L напиша:
DeeP FeaR напиша:

ахахахахаха ова не е на турнирот ова е кланската што ти
ја играше ко ***** на твојот сервер викајки од други кланови
и плус не SLAY демек да се покажеш дека си админ
а јас ти напомена дека сакам демо на мојот форум
како што ти ми направи мене , ама за разлика од тебе
ја ти ги доставив демоата а ти на мене не ...затоа не се важи
оваа или дај демо или ..........ништо jupi Razz

и BTW не ми е јасно како слушате WALK Kоа одеме Laughing

whto radi hahha noob ctrl+alt+delete na csto pls ne e toa za tebe igraj si tetris najubo Very Happy

Извини ама ја добро познавам кој е читер а кој не е , не играм како вас деца по 1 месец
цс и одма админ му дават по сите сервери демек кој знае каков "про" да е ја играм 10 години
цс ако сакаш толку да знаеш и BTW не се ме умарај веќе главата ме заболе шо се расправам со
такви идиоти како тебеahahahaha ti da si pro i ti ke imas na site serveri ko mene ama malce tesko Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  DeeP FeaR Вто 9 Ное - 20:36

KR!M!N@L напиша:
DeeP FeaR напиша:
KR!M!N@L напиша:
DeeP FeaR напиша:

ахахахахаха ова не е на турнирот ова е кланската што ти
ја играше ко ***** на твојот сервер викајки од други кланови
и плус не SLAY демек да се покажеш дека си админ
а јас ти напомена дека сакам демо на мојот форум
како што ти ми направи мене , ама за разлика од тебе
ја ти ги доставив демоата а ти на мене не ...затоа не се важи
оваа или дај демо или ..........ништо jupi Razz

и BTW не ми е јасно како слушате WALK Kоа одеме Laughing

whto radi hahha noob ctrl+alt+delete na csto pls ne e toa za tebe igraj si tetris najubo Very Happy

Извини ама ја добро познавам кој е читер а кој не е , не играм како вас деца по 1 месец
цс и одма админ му дават по сите сервери демек кој знае каков "про" да е ја играм 10 години
цс ако сакаш толку да знаеш и BTW не се ме умарај веќе главата ме заболе шо се расправам со
такви идиоти како тебе


ahahahaha ti da si pro i ti ke imas na site serveri ko mene ama malce tesko Very Happy

на мене не ми треба админ и не ни барам , освен на тие сервери каде што сметам дека им е потребна
мојата помош и моето искуство со читери пред се , и дете не ме замарај веќе
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри Empty Re: Бидејќи ова е Форум за ЦС македонија еве една критика за ангри

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот