cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE STEAMS HERE !!!!

3 posters

Go down

FREE STEAMS HERE !!!! Empty FREE STEAMS HERE !!!!

Пишување  nM' m1choz. Нед 31 Окт - 21:49

[You must be registered and logged in to see this link.] click pls !

_________________
FREE STEAMS HERE !!!! 3421286918221
FREE STEAMS HERE !!!! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

FREE STEAMS HERE !!!! Empty Re: FREE STEAMS HERE !!!!

Пишување  Zipp0 Нед 31 Окт - 23:03

Znam michoz imase i od dr hosting vaka, lazno e. Wink
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FREE STEAMS HERE !!!! Empty Re: FREE STEAMS HERE !!!!

Пишување  S i S Нед 31 Окт - 23:18

Zipp0 напиша:Znam michoz imase i od dr hosting vaka, lazno e. Wink

Гледам пак фати еуфоријата кликови за сервер од преварантите gamehosting.ba.Aбе луѓе,опаметете се и не за џабе собирајте.Вие вака само правите бесплатна реклама на хостингот,а на крај наебуваат луге што сакаат поштено да си платат за сервер.Јас на пример пред околу 5 месеци уплатив за сервер кај истата компанија и никогаш не добив сервер.Еве ви разговор на мсн со главниот на хостингот.Он како да е баба ванѓа погоди дека бач мојата уплатница не била валидна,а врска немаше кој сум ја.Еве ви го разговорот

Код:
«Драган»: mamu vi ja lopovsku
(22:52) -Podrska @ GameH: ??
(22:52) «Драган»: idi zaraduj posteno a ne sa prevara
(22:52) -Podrska @ GameH: Kakvih prevara ?
(22:53) «Драган»: idi bre u qrac
pre nekoliko meseca uplatio sam serv
(22:53) «Драган»: nikada nisam dobio
(22:53) -Podrska @ GameH: Vasa uplata nije legla provjerili smo .
Provjerite u vasoj banci
i vratite pare
(22:54) «Драган»: dada
zaraduj posteno
brate
ne lazi ljudi
(22:54) -Podrska @ GameH: Fino vam kazem , nisi fino platio .
(22:54) «Драган»: ok

_________________
FREE STEAMS HERE !!!! 28425zg4
FREE STEAMS HERE !!!! Userbar_amxmodx_script
FREE STEAMS HERE !!!! Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

FREE STEAMS HERE !!!! Empty Re: FREE STEAMS HERE !!!!

Пишување  Zipp0 Пон 1 Ное - 14:06

Jas ne rekov deka veruvam vo toa mu rekov deka e lazno, ne misli me mene nekoj prost Wink
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FREE STEAMS HERE !!!! Empty Re: FREE STEAMS HERE !!!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот