cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dG vs Play Like !

+3
opasen
A1RON1X
nM' m1choz.
7 posters

Go down

dG vs Play Like ! Empty dG vs Play Like !

Пишување  nM' m1choz. Пет 29 Окт - 17:29

30.10.2010 17:00 IP:62.162.150.227:27016


Последната промена е направена од wuRD; m1choz. на Саб 30 Окт - 17:07. Мислењето е променето 6 пати.

_________________
dG vs Play Like ! 3421286918221
dG vs Play Like ! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  A1RON1X Пет 29 Окт - 17:59

nM' m1choz. напиша: 30.10.2009 16:30 IP:217.26.212.27:27022
ubo
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  opasen Пет 29 Окт - 21:31

у колку се игра бе алооо дегени
opasen
opasen
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-24

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  msAa Пет 29 Окт - 21:50

opasen напиша:у колку се игра бе алооо дегени
Slabo ti se gleda o.O ? x) aj vidi poubavo ke vidish deka pisuva xD
msAa
msAa
Почетник
Почетник

Број на мислења : 10
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  Magman Пет 29 Окт - 22:36

CC NELI POMINA OVOA 2009 GOD ahhaah
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  spf Саб 30 Окт - 0:15

A1RON1X напиша:
nM' m1choz. напиша: 30.10.2009 16:30 IP:217.26.212.27:27022
uboHAHAHHA EPIC FAIL ! 2009 GOD ! HAHA!
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  p0W3R Саб 30 Окт - 10:43

abe ne sme nie so play like finale?
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  nM' m1choz. Саб 30 Окт - 11:05

Полуфинале е ова бре ..

_________________
dG vs Play Like ! 3421286918221
dG vs Play Like ! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  A1RON1X Саб 30 Окт - 16:21

wuRD; m1choz. напиша:Полуфинале е ова бре ..
a na koj server be? ovoj so go imate staeno e padnat :@
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

dG vs Play Like ! Empty Re: dG vs Play Like !

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот