cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRASANJE DO SIS

3 posters

Go down

PRASANJE DO SIS Empty PRASANJE DO SIS

Пишување  KR!M!N@L Пет 29 Окт - 15:51

brat zasto koga pravam SS vo cs i odam na paint paste i crno sve izlaga ????
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

PRASANJE DO SIS Empty Re: PRASANJE DO SIS

Пишување  S i S Нед 31 Окт - 17:22

KR!M!N@L напиша:brat zasto koga pravam SS vo cs i odam na paint paste i crno sve izlaga ????

Врска немам...Симни си фотошоп Cool

_________________
PRASANJE DO SIS 28425zg4
PRASANJE DO SIS Userbar_amxmodx_script
PRASANJE DO SIS Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

PRASANJE DO SIS Empty Re: PRASANJE DO SIS

Пишување  Viktor Avramovski Вто 8 Фед - 21:23

ti SS da ne mislis ns ona kopceto Print Screen za da ti napravi slika na ekranot ? a ako pravis na cs SS probaj najdi go vo cstrike
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

PRASANJE DO SIS Empty Re: PRASANJE DO SIS

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот