cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se

2 posters

Go down

Koj vi e Favorite

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap13%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap63%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 63% 
[ 5 ]
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap0%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap13%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap0%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_lcap13%Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 8
 
Poll closed

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Empty Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se

Пишување  Magman Чет 28 Окт - 11:59

Ke pocne da se prijavat uste 7 ekiipi
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Empty Re: Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se

Пишување  nM' m1choz. Чет 28 Окт - 14:19

nas ne nema ?

_________________
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se 3421286918221
Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Empty Re: Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se

Пишување  Magman Чет 28 Окт - 15:35

nM' m1choz. напиша:nas ne nema ?
http://eslclancs.tk
registriraj se ti i tvojata ekipa
tamu ve ima so koj ste vo grupa ama ke treba uste 7 da se prijavat !1
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se Empty Re: Uste 7 ekipi za da pocne turnirot prejavuvajte se

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот