cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saka nekoj cw sega odma odma

3 posters

Go down

Saka nekoj cw sega odma odma Empty Saka nekoj cw sega odma odma

Пишување  Magman Вто 26 Окт - 20:29

add me na msn neno_jovanov@hotmail.com
Odma sega imam deca
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw sega odma odma Empty Re: Saka nekoj cw sega odma odma

Пишување  kNFBRE Вто 26 Окт - 21:31

igrafme cw ama slabi ste .. i plus ne banirafte -.-

_________________
Saka nekoj cw sega odma odma 31141
Saka nekoj cw sega odma odma 27220
Saka nekoj cw sega odma odma 5013
Saka nekoj cw sega odma odma 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw sega odma odma Empty nie

Пишување  l00klikepro Чет 2 Дек - 17:43

nie sakame ama server nemame za da se dogovoreme prati mi licna poraka
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw sega odma odma Empty Re: Saka nekoj cw sega odma odma

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот