cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZABELESHKA ZA DEMOTO OD CECI!

Go down

ZABELESHKA ZA DEMOTO OD CECI! Empty ZABELESHKA ZA DEMOTO OD CECI!

Пишување  Zipp0 Нед 24 Окт - 18:20

1. IMA SNIMANO DEMO SAMO 2 PARTII
2. ITOA ODKOGA "MU PADNA NETOT" (ZA DA ISKLUCI CIT)
3. JAS MU REKOV DEMO NA FORUM USTE NA POCETOKOT
4. POSLEDNATA PARTIJA KOA CECI E UMREN GI GLEDA (KAKO SPEC) IGRACITE I SE GLEDA(POSEBNO KAJ TOCE) DEKA NISANOT KOA PUKA SE NISA GORE DOLU I DAVA GLAVA! cigra
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот