cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zosto uste nema demo od nM'Neux

2 posters

Go down

zosto uste nema demo od nM'Neux Empty zosto uste nema demo od nM'Neux

Пишување  Magman Нед 24 Окт - 11:09

baram demo od nM'Neux
odma igrase so wh
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

zosto uste nema demo od nM'Neux Empty Re: zosto uste nema demo od nM'Neux

Пишување  nM' m1choz. Нед 24 Окт - 11:55

more bot ush kaa igreeme deteto vi kaza deka nemoze demo da vi snima i oti ne mu go dava u cstrike ..zatoa ss vi napravi i sudijata rechi deka moze ss.

_________________
zosto uste nema demo od nM'Neux 3421286918221
zosto uste nema demo od nM'Neux M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

zosto uste nema demo od nM'Neux Empty Re: zosto uste nema demo od nM'Neux

Пишување  nM' m1choz. Нед 24 Окт - 11:57

И ти кај примети дека играел со вх ..и плус тоа габе ви е со 3 играчи игреете гледај правила .

_________________
zosto uste nema demo od nM'Neux 3421286918221
zosto uste nema demo od nM'Neux M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

zosto uste nema demo od nM'Neux Empty Re: zosto uste nema demo od nM'Neux

Пишување  nM' m1choz. Нед 24 Окт - 11:58

еве сс zosto uste nema demo od nM'Neux Denuke1287915042

_________________
zosto uste nema demo od nM'Neux 3421286918221
zosto uste nema demo od nM'Neux M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

zosto uste nema demo od nM'Neux Empty Re: zosto uste nema demo od nM'Neux

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот