cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прашање xD

4 posters

Go down

Прашање xD Empty Прашање xD

Пишување  DeeP FeaR Саб 23 Окт - 14:00

Може некој спонзор да ми најде :S ова во штип сиромаштија
никој не дава Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  SpIkeOne Саб 23 Окт - 14:52

И јас барам спонзор ама не мозам да најдам :@
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  Magman Саб 23 Окт - 15:02

Jas si najdov sponzor i jas sum od stip
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Саб 23 Окт - 17:04

hahaha abe deep fear siromastija nasekade ima nis mkd Very Happy Very Happy Very Happy Cool
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Саб 23 Окт - 17:04

hahaha abe deep fear siromastija nasekade ima nis mkd Very Happy Very Happy Very Happy Cool
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  DeeP FeaR Саб 23 Окт - 17:45

Magman напиша:Jas si najdov sponzor i jas sum od stip

sce daj i na mene najdi nekoj xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  Magman Саб 23 Окт - 21:22

ej sega sce ke pobaram ama ako nema Exclamation ke pobaram
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  SpIkeOne Пон 25 Окт - 19:20

Magman напиша:Jas si najdov sponzor i jas sum od stip
Daj najdi i za mene Very Happy
SpIkeOne
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  DeeP FeaR Пон 25 Окт - 20:14

X-FaCtOrR напиша:
Magman напиша:Jas si najdov sponzor i jas sum od stip
Daj najdi i za mene Very Happy

ako ne za site Smile) abe taska moze na site 3 klana da ni ovozmozi server Very Happy:D:D bogat e toj
samo 1 ne 3 Wink
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  Magman Вто 26 Окт - 13:21

DeeP FeaR напиша:
X-FaCtOrR напиша:
Magman напиша:Jas si najdov sponzor i jas sum od stip
Daj najdi i za mene Very Happy

ako ne za site Smile) abe taska moze na site 3 klana da ni ovozmozi server Very Happy:D:D bogat e toj
samo 1 ne 3 Wink
za deep fear najdov ama za ivan ne najduvam koga ti barav admin na tvojot server ne moze
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  DeeP FeaR Сре 27 Окт - 9:09

Magman напиша:
DeeP FeaR напиша:
X-FaCtOrR напиша:
Magman напиша:Jas si najdov sponzor i jas sum od stip
Daj najdi i za mene Very Happy

ako ne za site Smile) abe taska moze na site 3 klana da ni ovozmozi server Very Happy:D:D bogat e toj
samo 1 ne 3 Wink
za deep fear najdov ama za ivan ne najduvam koga ti barav admin na tvojot server ne moze

Very Happy fala sce pisi mi na msn msn ili e-mail od toj sponzorot xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашање xD Empty Re: Прашање xD

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот