cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

adminiiiiii siisiiiiisiss

5 posters

Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  KR!M!N@L Саб 23 Окт - 13:36

ee bravo sis ama ni dade admini auuu :@:@:@:@
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  Ljupce Tanev Саб 23 Окт - 13:48

Tolku I ce go ima turnirot jbg ! ! ! So e voa Nisto ne lice Voa ni U Selata Go Nema Smile
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  S i S Саб 23 Окт - 13:50

KR!M!N@L напиша:ee bravo sis ama ni dade admini auuu :@:@:@:@

Абе немам интернет дома сега ви ставив админи од кај еден другар играјте таму m1choz имаше админ!!!

_________________
adminiiiiii siisiiiiisiss 28425zg4
adminiiiiii siisiiiiisiss Userbar_amxmodx_script
adminiiiiii siisiiiiisiss Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  Ljupce Tanev Саб 23 Окт - 13:55

micoz si brka rabota ! ! ! lan turnir igrae ! ! ! a ni tua ce zamarame !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  S i S Саб 23 Окт - 13:58

Е тоа незнам ја не сум организатор на турнирот па да се замарам има уште 2-ца судии нека си бркаат тие работа...

_________________
adminiiiiii siisiiiiisiss 28425zg4
adminiiiiii siisiiiiisiss Userbar_amxmodx_script
adminiiiiii siisiiiiisiss Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  Ljupce Tanev Саб 23 Окт - 13:59

Sis moze msn ?
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  S i S Саб 23 Окт - 14:02

Ти пишав лична порака...

_________________
adminiiiiii siisiiiiisiss 28425zg4
adminiiiiii siisiiiiisiss Userbar_amxmodx_script
adminiiiiii siisiiiiisiss Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  KR!M!N@L Саб 23 Окт - 14:40

S i S напиша:Ти пишав лична порака...

sis be pa koj e pwto :S:S:S:S
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Саб 23 Окт - 14:46

igrame cw i koj saka ni vleguva hhaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  Zipp0 Саб 23 Окт - 17:25

+ MN LAG... NIKAKO ORG... :S :/ skapano... cigra
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

adminiiiiii siisiiiiisiss Empty Re: adminiiiiii siisiiiiisiss

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот