cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е нај ретардиран на форумов ?

3 posters

Go down

ретарда на месецот

1.KichoZZ-.-
 
2.Ja
 
3.SiS
 
3.knfbrea
 
4.spf
 
5.deep fear
 
6.KR!M!NAL
 
7.Magman
 
8.JasmiN1
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е нај ретардиран на форумов ? Empty Кој е нај ретардиран на форумов ?

Пишување  nM' m1choz. Чет 21 Окт - 0:19

Дас ис кајне в'ст ? - Ова не е колбас

_________________
Кој е нај ретардиран на форумов ? 3421286918221
Кој е нај ретардиран на форумов ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Кој е нај ретардиран на форумов ? Empty Re: Кој е нај ретардиран на форумов ?

Пишување  ivNN_ Чет 21 Окт - 0:21

hahah site za jasmiN1:D jasm1n pro e Very Happy
ivNN_
ivNN_
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Регистриран на : 2010-10-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој е нај ретардиран на форумов ? Empty Re: Кој е нај ретардиран на форумов ?

Пишување  nM' m1choz. Чет 21 Окт - 14:05

Ако е про и ретард е а ? Very Happy Very Happy

_________________
Кој е нај ретардиран на форумов ? 3421286918221
Кој е нај ретардиран на форумов ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Кој е нај ретардиран на форумов ? Empty Re: Кој е нај ретардиран на форумов ?

Пишување  KichoZZZ-.- Пет 22 Окт - 1:52

ja mislam deka sis haha
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Кој е нај ретардиран на форумов ? Empty Re: Кој е нај ретардиран на форумов ?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот