cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

<|GameKill|>

Go down

<|GameKill|> Empty <|GameKill|>

Пишување  <|GameKill|>*Swa[T]* Вто 19 Окт - 15:34

Име на Клан:<|GameKill|>
Тимски лидер:*Swa[T]*
Во игра лидер:*Swa[T]*
Играчи:*Swa[T]*, *MaSte[R]*<---, *Bes[T]*, Na![X], DanGerouS^, -TwIsTeR-, Dr!ZzL1, >MaRiO<
<|GameKill|>*Swa[T]*
<|GameKill|>*Swa[T]*
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-10-18
Возраст : 27

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот