cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

2 posters

Go down

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls Empty Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

Пишување  Magman Вто 19 Окт - 14:40

Baram pomos za da mi bide nekoj sponzor na forumot i da mi go uredi
[You must be registered and logged in to see this link.] cigraFala vi odnapred
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls Empty Re: Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

Пишување  DeeP FeaR Вто 19 Окт - 14:41

jas i virus mozeme od mojot klan
[You must be registered and logged in to see this link.] vidi primer i kazi
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls Empty Re: Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

Пишување  Magman Вто 19 Окт - 15:15

DeeP FeaR напиша:jas i virus mozeme od mojot klan
[You must be registered and logged in to see this link.] vidi primer i kazi

dobar e imam se registrirano pred nekoj den fala na msn ve add ke se dogovorime
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls Empty Re: Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

Пишување  DeeP FeaR Вто 19 Окт - 18:25

Magman напиша:
DeeP FeaR напиша:jas i virus mozeme od mojot klan
[You must be registered and logged in to see this link.] vidi primer i kazi

dobar e imam se registrirano pred nekoj den fala na msn ve add ke se dogovorime

ok
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls Empty Re: Moze nekoj da mi go uredi forumot ? pls

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот