cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nM VS kNy Ne doigrana

3 posters

Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Driger Пон 18 Окт - 19:29

MOZE VO CETVRTOK VO 9 saat ?
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Ljupce Tanev Пон 18 Окт - 20:44

А може ли таму кај 22 часот ! Оти одиме за скопје сите од кланот ! ! Sad
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Driger Пон 18 Окт - 22:40

Za mene ne e Problem samo da se dog so alfa 1...... Cool
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Ljupce Tanev Пон 18 Окт - 23:28

ОК !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  nM' m1choz. Вто 19 Окт - 10:03

abe vo 5 si idime .. moze u 9

_________________
nM VS kNy Ne doigrana 3421286918221
nM VS kNy Ne doigrana M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Ljupce Tanev Вто 19 Окт - 11:52

Договорено ! Во 9 часот За Сервер Ке Видиме На Кој Ке Играме До Четврток Сабајле Ке Биде Објавено ! Smile
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Driger Чет 21 Окт - 9:07

Stavete Ip na koj server !!!
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  nM' m1choz. Чет 21 Окт - 11:16

87.106.28.247:28019

_________________
nM VS kNy Ne doigrana 3421286918221
nM VS kNy Ne doigrana M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Driger Чет 21 Окт - 20:46

Spremni li ste ??!! Wink Wink
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

nM VS kNy Ne doigrana Empty Re: nM VS kNy Ne doigrana

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот